Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5842160



*

nr 584 2160


Blandteknik

Flicka, 23 x 17


Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 25 maj 2009
kl 19:37:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
25/5 09:28:46 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller barnporträtt blandteknik flicka porträttmåleri vattenfärg
  • 7080 Blandteknik
    2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:59
  • 6565 Blandteknik
    Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 20:03
  • 6402 Blandteknik
    Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 19:12




Ladda ner broschyr